Засновником бренду є Генрі Джон Кайзер, який організував в першій половині XX століття компанії промислового напрямку ( «Кайзер Алюміній», «Кайзер Сталь»), і в області охорони здоров'я ( «Kaiser Perrnanente»). Заповзятливий, відчуває віяння часу бізнесмен, взяв активну участь в автомобілебудуванні ( «Кайзер Моторс» і «Kaiser-Frazer»), в сфері будівництва житлової та адміністративної нерухомості, гребель.

Після закінчення Другої Світової війни Кайзер домігся значного збільшення виробничих потужностей. Він розширив інтереси компанії, додавши до них розробку побутової техніки. Незабаром у продаж надійшли предмети першої необхідності: холодильники і пральні машинки.

Злети і падіння
У повоєнні роки ситуація в світі в швидко змінювалася. Люди вважали за краще «залізних коней» кінним екіпажам, швидкість і зручність користування ставали затребуваними не тільки серед багатіїв, а й у простого населення. Саме автомобілебудування здавалося найбільш вдалим вкладенням капіталу. Генрі Кайзер, спільно з Джозефом Фрейзером, приступив до реалізації амбітного проекту, однак пережив провал, що коштував йому більше 100 мільйонів доларів.

На сьогоднішній день торгова марка «Kaiser» є власністю компанії OLAN-Haushaltsgerate (Німеччина), що орієнтується на виробництво великогабаритної побутової техніки високої якості. Під цим брендом випускаються:

газові та електричні плити;
пральні та посудомийні машини;
холодильники та морозильні камери;
прилади очищення і зволоження повітря.
Продукція компанії орієнтована на основну масу покупців, тому відрізняється доступною вартістю, що в поєднанні з відмінною якістю і цікавим дизайном моделей, робить вибір на користь техніки «Kaiser» очевидним.

В ногу з часом
На сьогоднішній день інтернет магазин Кайзер пропонує не тільки окремо стоїть, але й вбудовану техніку, що забезпечує простору кухні або ванної кімнати максимальну оптимізацію. Модифікації моделей представлені в асортименті, що забезпечує кожному покупцеві можливість підібрати для себе оптимальний варіант.

Торгова марка піклується про інтереси споживача і пропонує досконалу техніку для домашнього та виробничого користування. Висока потужність, довгий термін служби, цікавий дизайн моделей, якісне виконання кожної деталі - є відмінними ознаками предметів побутового користування під брендом «Кайзер».

Клас енергоспоживання техніки відповідає євровимогам: «A», «B», «C». В холодильниках є шар холодоагенту, що гарантує безпеку озонового шару. У всіх сучасних моделях (холодильні та морозильні камери) передбачені: автоматичний контроль температури, система автоматичного розморожування, підтримка необхідної температури протягом 24 годин після аварійного відключення електроенергії.

Вибираючи відомий бренд, який довів свою спроможність і надійність, ви гарантуєте собі довговічну покупку, що відповідає вашим потребам і бажанням. З побутовою технікою «Kaiser» рішення повсякденних завдань стає простіше, життя набуває комфорт, який відповідає сучасним уявленням про успішну життя і розумне вкладення грошей.